Paslaugos

Kokybiškos gerbūvio darbų paslaugos Jums tikrai padės sutaupyti nemažai laiko ir finansų bei kitų resursų.

Kodėl gi nepatikėjus savo sodybos aplinkos sutvarkymo mums, „Trinketos“ komandai? Aplinkos tvarkymas yra gana sudėtingas procesas, reikalaujantis tam tikrų įgūdžių ir žinių. Ne kiekvienas sodybos šeimininkas gali gražiai suformuoti veją, iškloti trinkelėmis takelį ar kieme įrengti automobilių stovėjimo aikštelę ar išpuoselėtą gėlyną. Tai sunkus darbas, kartais reikalaujantis kelių profesionalų komandos. Dėl to visada savo klientams rekomenduojame rinktis profesionalią komandą, kuri teikia kokybiškas gerbūvio darbų paslaugas.

„Trinketa“ yra būtent tokia komanda. Mūsų paslaugos:

check Klinkerio klojimas specialiomis klinkerio plytelėmis galime padengti įvairias sodybos vietas, sieneles, laiptus ir t.t.
check Gerbūvio darbai atliekame visus pagrindinius gerbūvio darbus nuo vejos suformavimo iki sudėtingų alpinariumų ir japoniškų sodų.
check Atraminių sienučių ir tvorų pamatų betonavimas suprojektuojame ir mūrijame betonines ir akmenines atramines sieneles, formuojame terasas, pakopas, laiptelius, betonuojame pamatus tvoroms (pačių tvorų nestatome).
check Trinkelių pardavimas parduodame trinkeles įvairiais kiekiais. Dirbame tik su atrinktais trinkelių tiekėjais, užtikrinančiais aukščiausią gaminių kokybę.
check Betoninių trinkelių klojimas klojame betonines trinkeles. Trinkelių klojimas pagal brėžinius ir užsakovų piešinius taip pat galimas.
check Statybinės technikos nuoma nuomojame statyboms ir gerbūvio darbams reikalingą techniką, dirbame kartu su partneriais, todėl galime išnuomoti pačios įvairiausios technikos: traktorius, keltuvus, betono maišytuvus ir t.t..
check „Račioko“ nuoma tai ratinis traktorius, kuris yra pakankamai nedidelis ir be galo mobilus. Jis tinkamas daugybei statybos ir gerbūvio darbų – kasimui, grunto lyginimui, baseinų irengimui ir t.t. „Račioko“ nuoma – tik su profesionaliu vairuotoju.
check „Bobcato“ nuoma nedidelis vikšrinis arba ratinis traktoriukas, galintis kasti, kelti ir lyginti gruntą – nepamainomas pagalbininkas įvairiuose statybos ir aplinkos tvarkymo darbuose. Nuomojame „Bobcat“ ir kitų firmų traktoriukus su vairuotoju.
check Vežame skaldą, žvyrą atvežame statybos darbams reikalingos skaldos, žvyro (gali būti gamtinis arba plautas – skirtas betonavimui), smėlio, taip pat ir juodžemio. Vežame savivarčiais po 12 kub. m.

Domina paslaugų kainos? Susisiekite jau dabar telefonu +37060351380.