Trinkelių klojimas

Kokybiškas ir greitas trinkelių klojimas – Jūsų sodybai!

trinkeles

„Trinketa“ pasirūpins trinkelių klojimu ir maloniai nustebins Jus ir svečius trinkelių kokybe ir raštais. Tai, kad trinkelės yra viena populiariausių kelio dangų, yra tvirtas faktas, kurį pripažįsta dauguma sodybų savininkų. Galima asfaltuoti, betonuoti arba suformuoti tvirtą veją, tačiau visi minėtieji būdai neatstoja trinkelių galimybių. Kodėl?

 

  • Trinkelės yra itin tvirtos, ir iš jų lengvai suformuojama kelio danga;
  • Galimybė iš trinkelių padaryti įvairius simetrinius ir asimetrinius raštus ir brėžinius;
  • Tai nebrangi alternatyva tradicinei kelio dangai;
  • Trinkelės – ilgaamžiška danga.
  • Pažeistą trinkelių dangos vietą galima nesunkiai pakeisti ir danga atrodo, kaip nauja;
  • Trinkelių dangos forma gali būti bet kokia – nuo didžiulės aikštės iki siauručio 10-20 centimetrų pločio takelio.

 

Jei savo sodyboje dažnai vaikštote nuo vieno objekto prie kito, trinkelės tiesiog būtinos.

Trinkelių klojimo technologija yra gana paprasta. Suformuojamas 13-30 cm smėlio sluoksnis, ant jo dedamas 5 cm skaldos sluoksnis. Tada suformuojamas trinkelių pasluoksnis, ant kurio klojamos trinkelės. Jų tarpai užpildomi smulkia skalda, todėl trinkelės nejuda ir yra tvirtos, kaip ir betonas iš kurio jos išlietos.

Trinkelių būna pačių įvairiausių spalvų, todėl galima nesunkiai formuoti margus brėžinius ir ornamentus. Trinkelės būna stačiakampės arba „saldainio“ formos, tad ir raštai išeina skirtingi. Skiriasi ir jų sudėjimo raštai. Tai itin lankstus būdas sukurti įdomią ir unikalią dangą.

„Trinketa“ – trinkelių klojimo profesionalai, dirbantys jau daugiau nei 17 metų. Per tą laiką paklojome milijonus trinkelių, todėl puikiai žinome, kaip tai daryti gerai ir kokybiškai. Mūsų komanda dirba labai efektyviai, todėl trinkeles paklosime per trumpiausią įmanomą laiką. Taip pat pasirūpinsime trinkelių atvežimu, iškrovimu, jei reikia – patys parduosime trinkeles. Mūsų trinkelių klojimo paslauga – kompleksinė, todėl Jums niekuo nereikės rūpintis – aptariame ir suplanuojame vietas, kuriose klojame, suderiname raštus ir viskas – priimate atliktą darbą.

Domina trinkelių klojimas ir šios paslaugos kaina? Susisiekite su mumis jau dabar telefonu +37060351380 – aptarsime, kokios trinkelių dangos reikia Jūsų sodyboje.